Про компанію

НАШІ КЛІЄНТИ ТІ, У КОГО ЧАС ДОРОЖЧИЙ ЗА ГРОШІ.

Наше завдання - зробити так, щоб успішні люди жили в найкращих комплексах столиці. Derise - ЗБЕРІГАЄМО ВАШ ЧАС!

Компанія «Derise» заснована не так давно, але вже стала прикладом професіоналізму та показової роботи рієлторів на ринку столичної нерухомості. Створення компанії збіглося з кризовим періодом для всього світового бізнесу: Короновірус та Війна. Але незважаючи на складну ситуацію на ринку нерухомості і загальну паніку, ми розвиваємось, згуртувавши навколо себе професіоналів.

Рієлтори компанії надають клієнтам повний спектр професійних, консультаційно-інформаційних послуг з пошуку нерухомого майна.

Ми володіємо повною базою даних об'єктів нерухомості в м. Києві , яка постійно оновлюється. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному клієнтові оптимальне для нього рішення щодо покупки, продажу чи оренди житла або комерційної нерухомості.

Багаторічний досвід наших фахівців, а також курси, які проходять всі, хто вирішив працювати з нами, успішно сприяють швидкому розвитку та гарним показникам роботи, що характеризуються високими оцінками та позитивними відгуками від наших клієнтів, і дає статус надійного партнера.

Наша команда

АН «Derise» сьогодні – це команда професіоналів та однодумців, в якій відданість спільній справі поєднується з індивідуальним прагненням до самореалізації, що також служить джерелом динамічного розвитку всієї компанії.

Кодекс ділової етики

Всі фахівці компанії «Derise» керуються в своїй роботі Кодексом ділової етики, який формулює ключові цінності, принципи, ділові норми і правила, прийняті в нашому колективі:

  • Взаємоповага, довіра і підтримка;
  • Орієнтація на клієнта;
  • Командна робота і націленість на загальний результат;
  • Постійне навчання і розвиток;
  • Оцінка за особистим результатом;
  • Дотримання єдиних корпоративних стандартів.

У компанії діє також спеціальна Етична комісія в складі дирекції та провідних співробітників агентства, яка на основі Кодексу ділової етики вирішує всі суперечливі питання, що виникають в ході робочого процесу.